12 жовтня до Дня Українського козацтва, Покрови Божої Матері та Дня захисника України в Литвинівському закладі проведено святкову лінійку.
21 вересня до Дня миру в Литвинівському закладі проведено флеш-моб.
Вітаємо!!!
Рій "Січовики" за зайняте ІІ місце в районному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").
23 квітня в нашому навчальному закладі проходила виставка книг під гаслом " Її велич українська книга". Були представлені роботи відомих авторів минулого і сьогодення. Діти із великим задоволенням розглядали представлені книги.
З березня місяця учні нашого закладу долучилися до акції "Чиста земля - мирне життя." Діти збирають пластикові кришечки, з яких буде виготовлено протези для поранених в зоні АТО бійців. Таким чином ми привчаємо їх до збереження чистоти довкілля та допомоги пораненим бійцям.
З 29 вересня по 8 жовтня у нашій школі проходила декада бібліотеки під гаслом: "Шкільна бібліотека - територія знань та інформації". Під час декади було проведено ряд бібліотечних заходів.
План
29.09 Інформаційне повідомлення на шкільній лінійці про Всеукраїнський день шкільних бібліотек та Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Оголошення конкурсу на кращий логотип та гасло до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2015 року.
30.09 Книжково-інформаційна виставка до Всеукраїнського дня бібліотек "Сузір’я вічного й святого - дитяча книга на землі". "З любов’ю до книги" (зустрічі у шкільній бібліотеці, день відкритих дверей).
01.10 Мандруємо книжковим містом. Екскурсія до бібліотеки для учнів 1-2 класів. Оголошення для всіх учнів школи про участь у Всеукраїнській акції "Живи, книго!".
02.10 Рейд-перевірка по збереженню шкільних підручників.
03.10 Презентація книг для учнів молодших класів. Конкурс малюнків до улюблених книг.
06.10 Перегляд презентації "Найбільші бібліотеки світу" учнями 5 класу.
07.10 Книга й комп’ютер в інформаційному суспільстві: сучасне й минуле (бібліотечний урок з учнями 8-9 класів).
08.10 Підведення підсумків.
Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами: 1921-1922, 1932-1933, 1947 років.
Було запроваджено День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, який щороку відзначається у четверту суботу листопада.
У 1933 р. був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки живого люду лягло у могили - старих, молодих і дітей, і ще ненароджених у лонах матерів.
Сонце сходило над вихололими за довгу зиму полями, а сідало за обрій кольору крові й не пізнавало землю. Чорне вороння зграями ширяло над ними, заціпенілими в тяжкому смертному сні.
Ми живемо в інший час і не причетні до тих страшних часів. Тому так важко достукатися до сердець нині сущих. Коли наша розповідь дійшла до вашого серця, то перед цією свічкою скажемо слова, які згуртують нас – «пам’ять та віра». Наша пам’ять про тих, хто не встиг запалити свічку. Ці запалені свічки для тих, хто спить за зорями.
Не звільняється пам’ять,
Відлунює знову роками.
Я зітхну… запалю обгорілу свічу,
Помічаю: не замки – твердині, не храми
Зкам’янілий чорнозем -
Потріскані стіни плачу.
Піднялись, озиваються в десятиліттях
З долини, аж немов з кам’яної гори
Надійшли. Придивлюсь:
Вкраїна, XX століття.
І не рік, а криваве клеймо – «33″.
Напередодні Великодніх свят, 30 квітня у школі проводився виховний захід, де самі діти у доступній формі розповіли про Великдень та його традиції. Вчителі початкових класів Станецька В.П., Барабаш О.М.провели з дітьми майстер-клас по оздобленню писанок. Кухар школи Мокрицька М.І. пригощала усіх смачною випічкою.
22 березня цікаво і змістовно пройшло у нашій школі свято книги під девізом "Книга - світ, книга - серцю привіт" присвячене Всеукраїнському тижню дитячого читання. Його підготувала і провела бібліотекар В.М. Лукавченкова разом із членами гуртка "Юні книголюби". Під час свята учні дізналися, як виник тиждень книги, кому він зобов'язаний своєму народженню. Учасники свята розповідали вірші про книги, співали пісні. Особливо всім присутнім сподобалася сценка з участю хлопчика Нечитайла, що не любив читати книги, але після пригод, що сталися з ним, зрозумів, для чого вони потрібні.
25 лютого в нашій школі відбувся виховний захід на тему "Лесин віночок", присвячений дню народження української поетеси Лесі Українки. Учні школи розповіли присутнім про життєвий і творчий шлях дочки українського народу. Прозвучали вірші та пісні, покладені на музику. Даний захід має велике виховне значення для розвитку дітей.
15 лютого - день, коли в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього Радянського Союзу десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані.
Чимало літ минуло відтоді, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих і покалічених синів.
До цієї дати у школі вчителем історії Гандзюк Оксаною Василівною спільно з учнями 7 класу було проведено тематичну лінійку "Ми маємо знати і пам’ятати..."
22 січня до Дня Соборності України були проведені заходи, в яких брали участь учні та вчителі школи. Дев'ятий клас випустив інформаційну газету «Від нині і навіки». Бібліотекарем школи Лукавченковою В.М. проведена інформаційно-книжкова виставка «Соборна Україна». Вчителем історії Гандзюк О.В. був проведений захід до Дня Соборності України на тему: «Ми любимо свою державу» та виховні години провели класні керівники на тему: «Живи моя державо,Україно!».